Головна / НОВИНИ / Події / Гімназисти-драгоманівці – переможці фестивалю-конкурсу дитячої шкільної творчості в Кельце

IMG 6659Вихованці Гімназії НПУ імені М. П. Драгоманова взяли участь у 42 Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої шкільної творчості в Кельце (Польща). Діти активно займаються вокальною та хореографічною діяльністю в гімназії та мають чимало міських і всеукраїнських нагород. На запрошення із закордону відгукнулися із запалом і достойно представили свою державу на міжнародній арені.

Гімназистка Ольга Гончарук, виборола почесне 2 місце (срібну ялинку) у номінації «Сольна пісня», а в номінаціях «Хореографія» та «Вокальні колективи» учасники отримали грамоти і подарунки. До того ж, протягом усього фестивалю дітям вдалося відвідати чимало майстер-класів від найкращих педагогів і виступити на багатьох сценах у Польщі.

За словами молодих артистів, Польща їм дуже сподобалась, вони й надалі планують брати участь у Фестивалі і тепер ще більше готуватимуться.