Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Запрошуємо долучитися до Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні проблеми психології розвитку особистості»

Факультет педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова запрошує взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції  «Актуальні проблеми психології розвитку особистості»яка відбудеться 14-15 травня 2020 року.

Основні напрями роботи конференції:

1. Особистість у сучасному вимірі: теорія і практика.

2. Психологічні і педагогічні проблеми розвитку особистості в умовах Нової української школи.

3. Інноваційні технології у підготовці фахівців гуманітарного профілю до роботи з дітьми та молоддю.

4. Психологічна служба в умовах трансформаційних змін.

5. Вплив медійних ресурсів на якість особистісної взаємодії.

6. Психологічна безпека особистості.

7. Техніки роботи психолога з сім’ями.

До участі в конференції запрошуються науково-педагогічні працівники та наукові співробітники, викладачі, аспіранти, докторанти, здобувачі наукових ступенів, практичні психологи, вчителі, вихователі, студенти.

Інформаційний лист (завантажити)