ВСТУП 2020! АБІТУРІЄНТОВІ!

Нарешті, справжнє літо! І перше серпня вже не за горами! Адже саме у серпні вступна кампанія НПУ імені М.П.Драгоманова набиратиме обертів.

Вибір майбутньої професії доволі важка справа. І не кожен старшокласник готовий впоратись із нею належним чином. Для того, щоб обирати, потрібно знати себе (що ти хочеш? що ти вмієш?), а також бути обізнаним у сфері професій (які вони є? які користуються попитом? що потрібно ринку?).

Шановний абітурієнте! Аби допомогти тобі – майбутньому вступникові – уникнути помилок та обрати свідомо спеціальність і місце навчання, викладачі, студенти, випускники Факультету педагогіки і психології підготували для тебе відео, презентації, інтерв'ю з метою розповісти про умови та специфіку навчання на нашому факультеті.

Тож обирай і вирушай на зустріч успіху, а ми тебе завжди підтримаємо! Тисни >>> детальніше й обирай СВОЮ професію!

vstup 2020 abitur

Факультет педагогіки і психології