Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Вітаємо студентку факультету спеціальної та інклюзивної освітиКатерину Цюру та її наукового керівника Світлану Шмалєй з перемогою у II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Катерина Миколаївна Цюра- магістрант 1 курсу  спеціальності 016 Спеціальна освіта (Сурдопедагогіка) - посіла  IІ місце у II етапі Всеукраїнсього конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань  Цивільна безпека(Охорона праці), що проходив у  Харківському національному  університеті  автодорожного транспорту  ( м.Харків, квітень 2020).

Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор кафедри загальнотехнічних дисциплін та охорони праці  інженерно -педагогічного  факультету  Шмалєй  Світлана Вікторівна.

Vitaemo tsyura 1

Вітаємо і бажаємо подальших наукових звершень та перемог!