Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Триває прийом заявок на другий конкурс Нацфонду досліджень

Триває прийом заявок на другий конкурс Нацфонду досліджень

21 травня 2020 року розпочався прийом заявок на другий конкурс проєктів із виконання наукових досліджень і розробок Національного фонду досліджень України – “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”. У цьому конкурсі поєднають досвід авторитетних українських вчених і талант їхніх молодих учнів. Колектив проєкту – від 2 до 7 науковців, із можливістю додатково залучати до 3-х асистентів (молодих учених і студентів).

Метою конкурсу є надання фінансової підтримки провідним науковцям України, які разом зі здібними молодими вченими здійснюють наукові дослідження і розробки, спрямовані на отримання нових фундаментальних та прикладних знань, на сприяння розв'язання актуальних проблем розвитку держави, людини та суспільства та інтеграції української науки до світового наукового простору.

Серед основних умов: високі вимоги до наукового здобутку керівника проєкту, не менш як половина основних виконавців проєкту – молоді вчені.

Дедлайн - 26 червня 2020 року.

Більше деталей за посиланням: https://bit.ly/36haGCd

drug konk 2