Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Оголошуємо відбір на тренінг для тренерів (ТоТ) «Навчання на відкритому повітрі» (Outdoor Education)

Команда проекту «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині» факультету педагогіки та психології проводить  відкритий відбір учасників до Школи тренерів.

Що на вас чекає?
– унікальна тренінгова програма від експертів Університету південно-східної Норвегії адаптована до українських реалій викладачами НПУ імені М.П.Драгоманова.

Дати проведення школи: з 23 листопада по 14 грудня 2020 року

Навчання відбувається он-лайн на базі платформи Google Classroom.

При сприятливій епідеміологічний ситуації заплановані практичні заняття на свіжому повітрі.

За умов успішного проходження курсу (80%) учасникам видається сертифікат.

Що буде після навчання?

Найкращі тренери отримають можливість взяти участь у виїзному тижневому тренінгу  для освітян в травні 2021 року, який запланований на науково-навчальній база НПУ імені М.П. Драгоманова "Синевир" (Закарпатська обл., Міжгірський район, с. Колочава).

Участь у тренінгу є безкоштовною.

Перевага надається студентам 4 -5 курсів педагогічних спеціальностей.

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму:

Заявки приймаються включно до 16 листопада 2020 року.

За додатковою інформацієї звертайтеся до

Відділ міжнародних зв'язків