Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Нові можливості міжнародної академічної мобільності в рамках програми Еразмус+ КА107!

8 серпня цього року Італійська Національна Агенція Еразмус + повідомила, що заявка, підготовлена міжнародним офісом Римського університету ла Сап'єнца та відділом міжнародних зв'язків Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова отримала фінансову підтримку!

Це дозволить обом університетам протягом 2022-2025 років організовувати міжнародну академічну мобільність студентів та викладачів за широким спектром спеціальностей!

Деталі організації майбутніх міжнародних мобільностей будуть відомі вже наприкінці вересня, слідкуйте за анонсами від відділу міжнародних зв’язків!

Відділ міжнародних зв'язків