Навруз Байрам 2019 року

20 березня 2018 року студенти-іноземці із Туркменістану в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відсвяткували початок нового року Навруз Байрам, познайомивши українських студентів зі своєю культурою та традиціями.

До святкування приєднався заступник Посла у справах студентів Реджепов Парахат Какаджанович, який привітав студентів-драгоманівців зі святом. Долучився до привітань і відкрив захід проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів Ігор Георгійович Вєтров.

Зі сцени Блакитної зали глядачам студенти демонстрували у власному виконанні пісні, вражали танцювальними номерами та читанням поезії, зокрема і власним їх перекладом. Особливо глядачів вразило виконання поезії Ліни Костенко українською та туркменською мовами.

navruz