Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Наказ ректора № 56 від 26 лютого 2021 р. «Про продовження до 30 квітня 2021 р. карантинних заходів"

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 р. №104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та листа Міністерства освіти і науки України від 22.02.2021 р. №1/9-93 «Про виконання постанови КМУ від 17.02.2021 р. №104 у закладах вищої, фахової передвищої освіти»

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити до 30 квітня 2021 року карантинні заходи з дотриманням вимог щодо провадження освітньої діяльності, визначені наказами ректора від 12.10.2020 р. № 276 та від 03.02.2021 року №31.

2. Деканам факультетів:

2.1. Забезпечити ефективну та безпечну організацію освітнього процесу, віддаючи перевагу змішаній формі навчання, при цьому врахувати, що у випадку встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки в м. Києві забороняється відвідування університету. Копії відповідних розпоряджень деканів факультетів подати до Навчально-методичного центру університету (каб.100) протягом двох днів після його видання.

2.2. При організації навчання з використанням технологій дистанційного навчання забезпечити контроль виконання графіків освітнього процесу та навчальних планів, дотримання розкладів навчальних занять та виконання студентами індивідуальних навчальних планів.

2.3. У разі проведення очних лекцій у великих групах (потоках) студентів наповненість аудиторій має становити не більше 50% місць у кожній аудиторії.

2.4. У випадку переходу на очне навчання надати студентам, які перебувають на самоізоляції, можливість виконувати індивідуальний навчальний план з використанням дистанційних технологій.

3. Навчальному відділу Навчально-методичному центру забезпечити організаційно-методичний супровід ведення електронних журналів успішності, контроль за дотриманням графіків освітнього процесу, виконання навчального навантаження професорсько-викладацьким складом.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчально-методичної роботи Р.М. Вернидуба, проректора з наукової роботи Г.М. Торбіна та проректора з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи М. С. Корця.

РЕКТОР УНІВЕРСИТЕТУ                                                                                                                             В. П. АНДРУЩЕНКО