Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Лист вдячності від Студентських парламентів та мешканців гуртожитків № 5 та № 7

Лист вдячності від Студентських парламентів та мешканців гуртожитків № 5 та № 7

Нещодавно у гуртожитках № 5 та № 7 НПУ імені М.П. Драгоманова було проведено капітальний ремонт покрівель. Студентські парламенти та мешканці цих гуртожитків надіслали лист-вдячності:

«Студентський парламент та мешканці гуртожитків № 5 та № 7 висловлюють щиру вдячність адміністрації університету, зокрема ректорові університету академікові Андрущенку Віктору Петровичу, за організацію та оперативну допомогу у створенні комфортних умов, поліпшенні життя студентів у студентському містечку, зокрема виділенні коштів на капітальний ремонт покрівель згаданих вище гуртожитків. Ремонтні роботи проведені у повному обсязі та на якісному технічному рівні.

Дякуємо за сприяння та підтримку!

Студентський парламент гуртожитків № 5, 7»

Пресслужба університету