Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Безкоштовні курси на Coursera for Campus Basic

Безкоштовні курси на Coursera for Campus Basic

Шановні колеги! Наш університет переведено на новий план "Coursera for Campus Basic", що охоплює:

- 20 000 безкоштовних студентських ліцензій для університету;
-  навчальні проєкти на платформі з інструктором, що включають 1 курс-проєкт для одного студента на рік;
- довідкові та адміністративні послуги.

Для подачі заявки на проходження безкоштовного курсу, скористайтеся покликанням: https://forms.gle/wtxRm5hWSUQT6WAD9

Зверніть увагу: якщо Ви зареєструвалися на курси, доступні у Програмі для  університету до 1 жовтня, то маєте можливість їх завершити і отримати безкоштовно сертифікат до 01 грудня 2020 року.

Якщо ж Ви не встигли зареєструватися, у Вас  є можливість зареєструватися і пройти курс, але безкоштовно - лише один.

Центр цифрових освітніх технологій