Головна / НОВИНИ / Оголошення / Співчуття / Драгомановську родину спіткала ще одна втрата

Драгомановську родину спіткала ще одна втрата

Стало відомо про ще одну втрату у нашій Драгомановській родині: на війні загинув випускник факультету політології та права (нині - соціально-правового факультету) Сергій Федорівський.

Сергій був активним громадським діячем, учасником Громадянського руху «Відсіч» та спільнот «Мова об'єднує» і Рух опору капітуляції. Був добровольцем, брав участь у російсько-українській війні на Донбасі, після повномасштабного російського вторгнення в українські землі захищав Київщину та Харківщину.

Висловлюємо найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати рідним, близьким та друзям. Він завжди житиме в наших серцях та нашій пам‘яті саме таким – чесним, добрим та наполегливим!

Світла і вічна пам'ять тобі, наш Герою...

fedorivskyj

Пресслужба університету