Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Драгоманівці провели акцію до Всесвітнього дня здоров’я

Драгоманівці провели акцію до Всесвітнього дня здоров’я

1Третьокурсники Інституту соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова до Всесвітнього дня здоров’я організували акцію «Здоровим бути вигідно!» Головна мета акції – популяризувати здоровий спосіб життя засобами рекламно-інформаційних технологій. На базі Інститутів історичної освіти та соціальної роботи та управління студенти провели ряд інформаційних заходів, до яких активно долучалися як студенти, так і викладачі вишу.

7 квітня увесь світ святкує День здоров’я. Міжнародний свято, спрямоване на залучення широкої громадської уваги до проблем здоров’я та питань, пов’язаних із здоровим способом життя. Майже в усіх країнах світу у цей день проводять акції, фестивалі, марафони та інші заходи щодо популяризації здорового способу життя. Свято було засноване на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. З'явившись у 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держави світу.

2

Студенти Драгоманівського університету – майбутні педагоги, які власним прикладом виховуватимуть своїх вихованців. Саме тому драгоманівці сповідують здоровий спосіб життя.

Організатори акції проводили інформативну кампанію досить активно. При вході до корпусу студенти вітали усіх із Всесвітнім днем здоров’я, бажали міцного здоров’я та чіпляли на руку браслетки із написом «У здоровому тілі здоровий дух». У холі корпусу протягом першої половини дня транслювалися авторські соціальні ролики та презентації про здоровий спосіб життя. Також усі бажаючі могли приєднатися до обговорення ефективності соціальної реклами як засобу популяризації здорового способу життя. У коридорах Інститутів можна було зустріти плакати та зразки соціальної реклами про здоровий спосіб життя. Також активно розповсюджувалися брошурки та календарі з прислів’ями про здоровий спосіб життя. Зокрема, було організовано фотовиставку «Здоров’я через об’єктив», де студенти розмістили власні фото, що репрезентували елементи й запоруку здорового способу життя.

3

Всесвітній день здоров’я в Інституті соціальної роботи і управління та Інституті історичної освіти пройшов дуже яскраво та корисно. Будьте здоровими, друзі!

Олександра Бичковська