Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Майстер-клас «Секрети написання наукових робіт»

Майстер-клас «Секрети написання наукових робіт»

afisha-mk1 - копия22 березня 2014 року в Інституті філософської освіти і науки (ауд. 3-4) Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова відбудеться майстер-клас «Секрети написання наукових робіт». Зустріч розрахована на студентів усіх навчальних підрозділів університету. Своїм досвідом написання текстів з Вами із задоволенням поділиться Басаурі-Зюзіна Анна-Марія, викладач, автор понад 20 наукових робіт.

Під час майстер-класу Ви дізнаєтеся:

1) як правильно сформулювати тему роботи, її мету, об’єкт, предмет, завдання тощо;

2) як правильно працювати з літературою;

3) як швидко та легко написати висновки до роботи;

4) як оформлювати список літератури згідно нових вимог.

Також Ви навчитеся:

1) чітко формулювати свої думки;

2) логічно та систематизовано представляти свої знання;

3) витрачати мінімальну кількість часу на написання роботи.

Результатом майстер-класу стане невелика за обсягом наукова робота, оформлена за всіма правилами написання наукових статей.

Години проведення майстер-класу: 11:00-18:00 год. (з кава-брейками та годинною перервою на обід).

З собою обов'язково мати ноутбук або планшет для написання тексту.

Участь у майстер-класі безкоштовна, але необхідною є попередня реєстрація на сайті www.mar.in.ua.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 068-350-81-13 (Анна-Марія Басаурі-Зюзіна) або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Організатор науково-навчального заходу: Інститут філософської освіти і науки та «Молодіжна асоціація релігієзнавців».