Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Шановні драгоманівці!

Шановні драгоманівці!

андрущенко 1Я, Ваш ректор, звертаюся до усіх студентів, аспірантів, викладачів і співробітників Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, а також великої Драгоманівської родини, члени якої працюють практично в усіх навчальних закладах країни. У період складних революційних змін в Україні – головним нашим завданням залишається безпека, життя й здоров’я кожного громадянина нашої держави. У такі часи особливо зростає потреба у консолідації суспільства задля збереження національної цілісності й територіальної єдності держави. Воістину велику роль у цьому відіграла українська молодь, яка мудро, мирно і впевнено публічно продемонструвала свою європейську позицію та відстояла власний вибір на Майдані.

Колектив Драгоманівського університету глибоко сумує за всіма загиблими в результаті жорстоких протистоянь і висловлює співчуття рідним і близьким. 25 лютого 2014 року о 14.00 год. ми запрошуємо усіх долучитися до жалобних заходів, що відбуватимуться в «Студентському дворику» головного корпусу вишу, задля вшанування світлої пам’яті загиблих Героїв.

Останнім часом все частіше шириться інформація про сепаратистські настрої Південно-Східної України. Хочу зауважити, всі ми – українці – єдині в захисті власних національних інтересів. Тому вважаю, що будь-які висловлювання й спроби похитнути цілісність і соборність України є неприпустимими. Лише громадяни України можуть і повинні вирішувати власну долю і долю своєї держави, даючи впевнену відсіч усім зазіханням на територіальну цілісність країни.

Сьогодні для кожного громадянина на перше місце виходить конструктивна праця на благо свого народу й держави.

Шановні драгоманівці! Аудиторії та викладачі чекають на вас у відповідності з розкладом. Наш інтелект – сучасний і майбутній – потрібен народу України!

Звертаючись до викладачів, ще раз наголошую на недопустимості будь-яких переслідувань студентів за їх політичні чи інші переконання. Головним чинником оцінки може слугувати лише якість знань студента. Разом з тим для тих драгоманівців-активістів, які не змогли вчасно скласти заліково-екзаменаційну сесію, я дозволяю здати іспити в індивідуальному порядку. У разі потреби для студентів будуть організовані додаткові консультації.

Навчально-виховний процес в університеті здійснюється за визначеним графіком. Докладається максимум зусиль для того, щоб кожен студент почував себе захищеним. Одночасно прошу дотримуватися норм і правил внутрішнього розпорядку, потурбуватися про власну безпеку й безпеку своїх колег, друзів, товаришів.

З повагою, Ваш ректор Віктор Андрущенко