Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Драгоманівці отримали стипендії від благодійних фондів

Драгоманівці отримали стипендії від благодійних фондів

IMG 6764Кращі студенти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова знову отримали іменні стипендії Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля». Визначення переможців в одинадцяти номінаціях відбулося 12 листопада 2013 року в конференц-залі головного корпусу університету на засіданні комісії з визначення переможців.

До складу комісії увійшли: Рябека О. Г., голова Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля», Бех В. П., перший проректор університету, Маліновський Ю. Л., заступник першого проректора з виховної роботи, Цибін С. Г., голова профкому студентів, Савченко І. В., директор Центру культури та мистецтв університету, Сущенко Л. П., координатор Міжнародного благодійного фонду імені М. П. Драгоманова, Давидюк Микола, голова Студентської ради університету, Ігнатовська Н. О., завідувач відділу виховної роботи, Ярославська Л. П., головний бухгалтер університету, Питомець О. П. , голова спортивного клубу «Олімп», Майорова Ганна, голова профбюро Інституту управління та економіки освіти, Костовська Алла, голова Студентської ради Інституту української філології та літературної творчості імені А. Малишка, Ковальова Анастасія, голова Студентської ради Інституту соціальної роботи та управління, Єрмолаєва Євгенія, голова Студентської ради Інституту корекційної педагогіки та психології, Ярощук Анна, голова профбюро Інституту іноземної філології. Ніколаєнко Юлія, голова профбюро Інституту філософської освіти і науки.

IMG 6771

Кожен із претендентів на стипендію продемонстрував присутнім у залі студентам та членам стипендіальної комісії мультимедіапрезентацію про себе. З-поміж сорока кандидатів комісія обрала найкращих шляхом таємного голосування.

IMG 6685

Отже, протягом 2013/2014 навчального року іменні стипендії Міжнародного благодійного фонду імені М. П. Драгоманова та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля» отримуватимуть студенти:

за відмінні успіхи у навчанні – Юлія Дарміць (Інститут управління та економіки освіти);

за наукові досягнення – Альона Горб (Інститут управління та економіки освіти);

за творчі досягнення – Тетяна Хомич (Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка);

за мистецькі здобутки – Анастасія Симчера (Інститут мистецтв);

за активну участь у розбудові студентського самоврядування – Євгенія Єрмолаєва (Інститут корекційної педагогіки та психології);

IMG 6688

за високі спортивні досягнення – Ірина Романенко (Інститут іноземної філології);

за активну участь у спортивно-масовій роботі – Сергій Костючик (Інститут природничо-географічної освіти та екології);

за відмінні успіхи у навчанні від Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля» – Надія Черчук (Фізико-математичний інститут) та Ольга Дера (Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка);

за творчі досягнення від Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля» – Ярослав Свіщо (Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка);

IMG 6705

за спортивні досягнення від Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля» – Владислав Ільченко (Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка);

за активну участь у громадському житті університету від Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля» – Наталія Прищепа (Інститут інформатики).

Міжнародний благодійний фонд імені М.П.Драгоманова та Всеукраїнська громадська організація “Асоціація “Афганці Чорнобиля” щиро вітають переможців та запрошують усіх студентів Драгоманівського університету поборотися за стипендії Фонду в наступному навчальному році.

IMG 6709

З положеннями про стипендії Фонду можна ознайомитися за посиланнями, поданими нижче. За додатковою інформацією звертайтеся до заступників директорів інститутів з виховної роботи та до координатора Міжнародного благодійного фонду імені М. П. Драгоманова професора Людмили Сущенко (тел. 486-16-98).

Реквізити Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова:

Одержувач платежу:

Міжнародний благодійний фонд імені М.П. Драгоманова

Назва банку:

ВАТ АБ "УКРГАЗБАНК"

Розрахунковий рахунок:

Код отримувача:

Код банку (МФО):

320478

Призначення платежу:

Благодійний внесок

Положення щодо отримання стипендій Благодійного Фонду імені М. Драгоманова   >>