Вступна кампанія 2012 в НПУ: погляд зсередини

IMG 6873Минуло більше тижня, як свою роботу розпочали приймальні комісії в усіх вишах країни. Вступна кампанія у розпалі. Справжня спека панує не лише на вулицях міста, а й у стінах НПУ імені Михайла Драгоманова. Неймовірна кількість бажаючих вступити до провідного педагогічного університету країни б’є всі рекорди. Станом на ранок 11 липня вже зареєстровано 13 515 заяв від абітурієнтів.

Однак, найбільша відповідальність лежить на плечах студентів-штабістів та технічних секретарів, які попри будь-які погодні умови, час доби та власну втому щодня допомагають абітурієнтам із подачею документів, знайомлять батьків із університетськими проектами, привітно зустрічають кожного, хто вирішив приєднатися до драгоманівської родини. У коридорах і аудиторіях університету батьки мають можливість поспілкуватися з директорами, викладачами інститутів, поцікавитися умовами навчання, дізнатися багато нового про навчальний заклад, адже разом із технічними секретарями й штабістами цілісінький день працюють директори та їх заступники. Про те, як працюють наші студенти і викладачі в таких умовах ми запитали у них особисто.

Євген, штаб «Абітурієнт-2012», Інститут іноземної філології: Відверто кажучи, мені тут подобається, незважаючи на те, що дуже велика кількість абітурієнтів. Це навпаки, просто чудово, що випускники шкіл все частіше обирають професію вчителя. Наш Інститут вже не перший рік є університетським лідером за попитом у абітурієнтів. Єдине, що заважає – цьогорічна спека.

IMG 6781

Олена, штаб «Абітурієнт 2012», Фізико-математичний інститут: Я в приймальній комісії перший рік, але вже за тиждень роботи отримала неймовірну кількість, як мені здається, досвіду роботи та вражень. Важко працювати через спеку, але це ніщо в порівнянні із спілкуванням з абітурієнтами. Вони всі такі різні, по-своєму цікаві. Дуже хотіла поїхати на море, але перенесла відпочинок на серпень. Зараз поки не шкодую.

IMG 6763

Світлана, технічний секретар, Інститут української філології: Хочу сказати, що найважче було працювати кілька перших днів, а потім увійшли в ритм. Зараз усі трохи вже втомлені, змучені, але все одно кожного в кого приймаємо документи, зустрічаємо з посмішкою, намагаємося доступно пояснити все, що вони не розуміють. Вони теж до нас приходять змученими і просять зареєструвати якнайшвидше. Ми зі своєї сторони робимо все можливе. Працюємо ми до тих пір, поки не зареєструємо останнього на день вступника, якого нам приведуть штабісти. Намагаємося прийняти якомога більше людей. І, як мені відомо, ми цього річ б’ємо усі попередні рекорди. Сподіваюся, що ніщо не завадить нам працювати в такому ж дусі до 31 липня.

IMG 6740

Михайло, штаб «Абітурієнт 2012», Інститут української філології: Працюю перший рік та ні на хвилю не шкодую. У нас дуже дружня і хороша команда, працюємо злагоджено, допомагаємо один одному в разі потреби. Приємно здивований великою кількістю бажаючих вступити до педагогічного університету, ніколи не думав, що їх буде аж стільки! Але це радує. Ми вже після першого робочого дня сформували список – філологія все таки популярна. І не зважаючи на стільки охочих усі зможуть подати документи, це точно.

IMG 6883

Костянтин, штаб «Абітурієнт 2012», Інститут фізичного виховання та спорту: У нас не такий великий наплив абітурієнтів як, скажімо, в інститутах гуманітарного спрямування, але конкурс все одно буде. Працювати досить цікаво, усі вже здружилися, стали справжньою родиною. Це найбільш приємно, бо атмосфера дуже насичена й спекотна. Батьки не завжди розуміють, що ми робимо усе можливе задля їхніх же комфортних умов. Але ми намагаємося їм пояснити, заспокоїти. Знаємо, що від настрою, який ми створимо в університеті складеться і їхнє перше враження. Тут даються в знаки наші університетські знання з психології. Хочеться все таки, щоб гостям в НПУ сподобалося і вони полюбили його так, як його любимо ми.

IMG 6848

Ірина Загарницька, директор Інституту розвитку дитини: Вступна кампанія щороку спекотна пора для вищих навчальних закладів і це навіть радує, адже увесь університет працює для студента і заради студента. Я дуже вдячна моїм технічним секретарям і студентам зі Штабу «Абітурієнт», які працюють щиро і від душі. І, щоб там не говорили окремі батьки, які вже втомилися чекати й кілька годин, наші технічні секретарі працюють дуже швидко, приймають за день сотні заяв. Я впевнена, усі директори наших інститутів, що зараз перебувають біля своїх штабів і приймальних інститутів, підтримуючи технічних секретарів, спілкуючись з батьками, з легкістю підтвердять мої слова. Ми бачимо усю цю роботу, розуміємо загальну втому й безмежно вдячні своїм студентам за підтримку й працю, а тим, хто тільки прагне стати нашими студентами, за те, що обрали саме Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова.

IMG 6856

IMG 6898

Як бачимо, робота кипить. Щодня працівники Приймальної комісії НПУ приймають кілька тисяч заяв від бажаючих поповнити ряди флагмана педагогічної науки. Ми бажаємо їм сили та витримки у цій нелегкій, але такій потрібній справі!

IMG 6782

Прес-центр університету