Головна / Спорткомплекс / Новини / Події / Загальнуніверситетські / За результатами кількарічної роботи

За результатами кількарічної роботи

Копия Фото 3З січня 2009 року до червня 2012 року кафедра комп’ютерної інженерії Інституту інформатики на чолі із завідувачем кафедри В. П. Сергієнком брала участь у виконанні проекту «Освітні вимірювання, адаптовані до стандартів ЄС» PROJECT 145029-TEMPUS-2008-SE-JHCR за програмою Tempus IV. Проект сприяв розвитку кафедри та інституту, а також впровадженню нової магістерської спеціальності 8.18010022 – «Освітні вимірювання» за напрямом 1801 – «Специфічні категорії».

28 вересня 2012 року представники команди виконавців проекту від НПУ імені М.П. Драгоманова у складі завідувача кафедри комп’ютерної інженерії, доктора педагогічних наук, професора В. П. Сергієнка, доцента кафедри комп’ютерної інженерії, В. М. Франчука, методиста Науково-методичного центру моніторингу якості, О. Л. Макаренко, магістрантки інституту А. Іващенко та випускника 2012 року НПУ імені М.П. Драгоманова, В. Савченка брали участь у контрольній моніторинговій місії Національного Темпус-офісу в Україні щодо виконання проекту, яка відбулася у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

У презентації В. П. Сергієнко доповів про закуплене обладнання і комп’ютерну техніку, створені серверний центр та міжкафедральну комп'ютеризовану фізичну лабораторію, розроблені навчальні плани та програми, науково-методичне та матеріально-технічне забезпечення нової спеціальності.

Копия Фото 1

Виконавцями проекту від НПУ імені М.П. Драгоманова за 2009-2012 рр. було підготовлено 75 наукових публікацій, з них 18 посібників. За кошти проекту придбано 45 видань з освітніх вимірювань. Організовано спільно з партнерами 16 міжнародних і всеукраїнських наукових конференцій та науково-методичних семінарів. Проведено стажування викладачів університету в провідних університетах Європи (Римському університеті LaSapienza, Кельнському університеті, Малардаленському університеті) обсягом 120 людино-днів.

У рамках проекту студенти Інституту інформатики брали участь у Всеукраїнських конкурсах науково-дослідних робіт. Зокрема, А. Іващенко здобула І місце у 2010 р. та ІІ місце у 2011 р. Доцент кафедри комп’ютерної інженерії В.М. Франчук у 2011 р. став лауреатом Премії Верховної Ради для молодих учених. Вперше в Україні здійснено випуск магістрів спеціальності «Освітні вимірювання» з врученням їм дипломів з додатками європейського зразка DiplomaSupplement під час Міжнародного форуму фахівців з освітніх вимірювань.

Вл. інф.