Who is online?  

We have 552 guests and no members online

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Пошук у Google  

   

kxlZNf1rrHo13 листопада 2012 року у Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова відбувся Круглий стіл, присвячений співпраці Інституту соціальної роботи та управління і Корпорації «Українсько-польський центр академічних обмінів» під патронатом Державної служби молоді та спорту України. Обговорювалися можливості отримання другого диплому європейського зразка.

Корпорацію «Українсько-польський центр академічних обмінів» було створено для підтримки культурних обмінів та молодіжних ініціатив. Головним завданням Корпорації є створення умов вільного доступу українській молоді доєвропейського освітнього простору, традицій, культури. Адже розвиток співпраці між Україною і Польщею є важливим елементом євроінтеграційної політики нашої держави.

Зустріч розпочалася із виступу Голови Корпорації «Українсько-Польський центр академічних обмінів» Олексія Москаленка. До уваги студентів була представлена інформація, яка не залишила нікого байдужим, адже обговорювалась реальна можливість навчання в європейських вузах без посередників та отримання диплому європейського зразка. Олексій Сергійович зазначив, що 14 червня 2010 року Міністерство сім’ї, молоді та спорту України підписало з Корпорацією Декларацію про співробітництво. А цього року спільними зусиллями Корпорації та Інституту соціальної роботи та управління студентам Інституту надається можливість навчатися у Вищій лінгвістичній школі в місті Чинстахові (Польща) за кількома спеціалізаціями (опікунська педагогіка і ресоціалізація).

Директор Інституту соціальної роботи та управління Алла Ярошенко розповіла про процес навчання студентів у Вищій лінгвістичній школі, і наголосила на тому, що це співробітництво – результат важкої і плідної праці, а навчання здійснюватиметься паралельно з навчанням у нашому університеті.

Олена Шилова – представник Українсько-польського центру академічних обмінів, розкрила структурні напрямки діяльності цієї програми і перспективи навчання у Вищій лінгвістичній школі.

Олена Іванівна, зокрема, зауважила для студентів на необхідності для навчання знання польської мови. До речі, це питання Корпорація розв’язує за допомогою мовної підготовки майбутніх абітурієнтів, забезпечуючи її через різні за терміном (річні, семестрові, інтенсивні) курси, а також через платформу як «Moodle Україна». Система Moodle є програмним комплексом для організації дистанційного навчання в мережі Internet.

Щодо оплати за навчання, то цінова політика для українських студентів досить помірна і коливається від 300 у. о.(за рік, рівень «бакалавр») до 720 у. о. (за 2 роки, рівень «магістр»).

А переваг в навчанні багато:

- отримання другого Диплому, і вже європейського зразка;

- вивчення польської мови;

- навчальні предмети, які викладалися в нашому Інституті зараховуються при навчанні в Польщі;

- знайомство з новою країною, її людьми, культурою;

- якщо в Україні Ви здобуваєте освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст», то закордонний Ви матимете диплом «Магістра».

Тож, якщо Ви прагнете отримати європейську освіту, не бажаєте викидати на вітер свої гроші та час, цінуєте стабільність, надійність і професіоналізм, звертайтесь за детальнішою інформацією до УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОГО ЦЕНТРУ АКАДЕМІЧНИХ ОБМІНІВ за лінком www.euro-osvita.com.ua Тел:(044) 377-54-00, (050)413-65-64.

Олександра БИЧКОВСЬКА

   

Contacts

Address: 
9, Pyrogova st.
01601, Kyiv
Ukraine
Reception Phone: 
(+38 044) 234-11-08
   

Admission for foreigners

Address: Room 243 (Foreign students department),
9, Pyrogova st., 01601 Kyiv, Ukraine
 
Monday-Friday, 9.00-13.00, 14.00-17.00
 
Tel.: (+38 044) 239-30-86