Головна / Про Університет / Керівництво / Ректор / Організаційна робота

Організаційна робота

4635465

В.Андрущенко обіймав посади заступника декана філософського факультету, пізніше - заступника проректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка; є головою експертної ради ВАК України з філософії та соціології; першим заступником Міністра освіти України; був директором інституту вищої освіти АПН України, ректором Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.
      Він є членом Громадської ради з внутрішньополітичних питань при Президентові України,  одним з авторів Послання до Президента України до Верховної Ради України 2001 і 2002 рр.
     В.Андрущенко здійснював координацію робочої групи з підготовки Національної доктрини розвитку освіти України у ХХ столітті.
    В.Андрущенко є головним редактором часописів “Вища освіта України”, “Практична філософія”, “Людина і політика”, “Генеза”, “Науковий часопис університету імені М.П.Драгоманова”, членом редколегій журналів “Президент”,  “Гуманітарна освіта”, “Пам’ять століть» та ін. Він очолює спеціалізовану вчену раду по захисту докторських дисертацій при НПУ імені М.П.Драгоманова, є членом спеціалізованої ради по захисту докторських дисертацій в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

There is no category chosen or category doesn't contain any items